skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Laufen aus Virt
10:34:21
06.02.2010
06.02.2010

RON
-> p.b.: =pointu
10:32:01
06.02.2010
06.02.2010

p.b.
-> Borin - Král tuzerů: poentu????
10:28:55
06.02.2010
06.02.2010

RON
-> Borin - Král tuzerů: to nikdo neví...
10:27:08
06.02.2010
06.02.2010

Borin - Král tuzerů
-> Predator3D: A co to mělo za poentu ???
23:37:55
05.02.2010
05.02.2010

Predator3D
Potom se to trožku překopalo a vypadalo to takhle, tady to neni svařený ale je to vlastně podobný jako je ve 120 výfuku původní byl ze 110. Potom se přivařil plášť. a našopovalo hliníkem.
23:36:58
05.02.2010
05.02.2010

Predator3D
Přidám sem svůj výtvor takhle vypadal původní uvnitř
13:56:26
23.03.2007
23.03.2007

Ritchma
Ta 5ka je maximální


23:36:54
03.03.2007
03.03.2007

Shark
toto je moj slaufik
PowerFul
PowerFul
22:47:11
03.03.2007
03.03.2007

Petr Urban
-> M a r c e l - GARDE: Sory spatne sem to napsal - mas pravdu myslel sem jestli nejak radikálně neco zmením když tu trubku nebo třeba tu poslední přepážku odjebu, třeba spotřeba?
20:02:10
03.03.2007
03.03.2007

M a r c e l
-> radekp: stale jezdi, fotky jsou na GARDEwebu v jeho karte, pak je tam par fotek z GARDEtour a ma tam i odkaz na sve stranky s fotkama ...
19:47:46
03.03.2007
03.03.2007

radekp
-> charon: Hm,to bych chtěl vidět.Nemá někdo fotky?
19:45:08
03.03.2007
03.03.2007

charon
-> radekp: On uz tady zazza gardecko nema, ale v posledni fazi bylo vybavene pokud se nepletu boxerem Alfa Romeo 1.7, jezdilo na 16" BBS kach s rozteci 130
19:40:06
03.03.2007
03.03.2007

Honza M
-> radekp: nj, ale oni jezdí ve škodovce...
19:38:59
03.03.2007
03.03.2007

radekp
-> charon: Aha,to jsem nečekal na škodováckém webu

19:25:50
03.03.2007
03.03.2007

M a r c e l
-> Urbi: no tak to je uvnitr, vne znamena venku, aspon co ja vim B-)))
jinak jsem myslim celkem pochopil co mas na mysli ...
z venku se toho moc odjebat neda, bez svodu a koncovky by to asi nebylo uplne to prave orechove B-)))
jinak jsem myslim celkem pochopil co mas na mysli ...
z venku se toho moc odjebat neda, bez svodu a koncovky by to asi nebylo uplne to prave orechove B-)))
19:11:28
03.03.2007
03.03.2007

Petr Urban
-> M a r c e l - GARDE: Myslim vne co by byt nemuselo a jak bych mohl setrne odjebat třeba ten poslední kus - tlumič s tama. Vliv odjebání té poslední děr. trubky a provrtání té poslední přepážky???
19:07:52
03.03.2007
03.03.2007

M a r c e l
-> Urbi: myslis uvnitr B-)))
jinak nekde bych nasel telo vyfuku jako ND, proste nesvarene dily B-)))
jinak nekde bych nasel telo vyfuku jako ND, proste nesvarene dily B-)))
17:34:55
03.03.2007
03.03.2007

Petr Urban
Jak to upravit abych nezmenil(nezhorsil) nebo naopak malinko přilepšil origo výfuku(jak zvuk tak výkon - průchodnost) Ten výkon spíše berte jako prdel, asi tuším že origo nic nezlepším ale přece, aspon abych nezhorsil vypocítané vlastnosti z fabriky a trochu se mi zlepšil zvuk. Přidávám obrázek co je vne a co by tam být nemuselo nebo co by se dalo zlepsit?
13:31:47
03.03.2007
03.03.2007

charon
-> radekp: Jestli to nebude tim, ze jsou na boxer Alfa Romeo ...
13:25:01
03.03.2007
03.03.2007

radekp
-> Zazaa: Proč jsou ty svody tak daleko od sebe? Jsou z nerezu?
07:45:59
03.03.2007
03.03.2007

Karel.
to all: a nechcete mi taky někdo udělat výfuk

23:11:04
02.03.2007
02.03.2007

gabo000000 - zrušená registrace
presunut do tematu vtipi nejlen o skodovkach!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!
23:08:22
02.03.2007
02.03.2007

gabo000000 - zrušená registrace
o moj boze ...moooj boze
23:08:07
02.03.2007
02.03.2007

Vojtik
Našel jsem inzerát někdy Loni v Autosport § Tuningu, je to nějaký člověk, který si jich nechal udělat hodně a nechal je i atestovat, stál okolo 1 200,- zkusim ten inzerát najít, jestli je ještě má
23:02:58
02.03.2007
02.03.2007

Honza M
-> Vojtik: a odkud ho máš?
23:00:52
02.03.2007
02.03.2007

Vojtik
Tak když jsme se přesunuli i ke kvalitním výfukům, tak ukážu i svůj nynější výfuk, je dělaný přímo na škodovky podle nějakýho plánku, je laděný do 70 kW, je ze silného plechu a má atest, takže jsem s ním prošel i technickou. Zvuk je taky pěknej, nechal jsem ho ještě pošopovat a natřej stříbřenkou na komínky, tak snad chvíli vydrží
19:25:27
02.03.2007
02.03.2007

Vojta - zrušená registrace
-> biker.boyz: Vyfuk od nich mam s jednou koncovkou normalni. Mam ho uz asi 3 roky nebo tak nejak a jsem s nim max spokojen..doporucuju...ma ho teda hodne lidi...treba Majkl taky myslim.
Na STK jsem s nim prosel, zvuk? me se libi..:o) ale nahrat a nekde to poustet to je asi o nicem kdyz venku to je uplne o necem jinem...ale kazdopadne doporucuju!!!
Na STK jsem s nim prosel, zvuk? me se libi..:o) ale nahrat a nekde to poustet to je asi o nicem kdyz venku to je uplne o necem jinem...ale kazdopadne doporucuju!!!

19:05:44
02.03.2007
02.03.2007

Zdeněk.
co říkáte na ty výfuky z www.volny.cz/skoda-vyfuky mam v plánu koupit normální podélnej. Víte nějaký ceny? Máte někdo třeba nahranej zvuk? co na něj říkaj na STK? Díky 

18:59:00
02.03.2007
02.03.2007

Zazaa
moje "dvojcatka" tesne pred namontovanim :)
16:59:45
02.03.2007
02.03.2007

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Urbi: Měl jsem ten samý. je to pošopovaný hliníkem a koncovku nám tehdy přinesl kámoš z fabriky - to už je let :o))
16:19:12
02.03.2007
02.03.2007

Petr Urban
-> MATTESS: Hezkej a jeste lepsi koncovka. Jakou to má povrchovku? a nevíš kde bych sehnal tenkostenou trubku na koncovku? vnitřkem mi staci bohate 60mm aji min.
14:23:08
02.03.2007
02.03.2007

VeTeV
-> sep: todle mel i alan na aute 

14:21:40
02.03.2007
02.03.2007

MATTESS
-> sep: koupený. To měl ještě brácha, pokud se pamatuju, tak byl koupený cca v r. 1996 (?)
14:18:05
02.03.2007
02.03.2007

sep
-> MATTESS 02.03.07 06:36:26: :to bylo kupované nebo nějak domorobo přizpůsobené na 120ku?
12:56:35
02.03.2007
02.03.2007

Coudy1
No a čo poviete na tento ?

06:37:00
02.03.2007
02.03.2007

MATTESS
...a nástupce s koncovkou 80mm
06:36:26
02.03.2007
02.03.2007

MATTESS
hranatej na 105
19:04:57
01.03.2007
01.03.2007

Gryzly
-> juraj: tak v nejhorším případě prodloužíš trochu svody a převaříš držáky.
14:47:45
01.03.2007
01.03.2007

cobra11
->Gryzly: ja tev vyfukm si sam stavat nechcem, chcel by som kupit niaky pouzity v dobrom stave, co by sa tam zmestil pod tu blbu gulu

20:06:12
28.02.2007
28.02.2007

Peklo-Evo-Luboš
Muj prvni :-)
18:16:52
28.02.2007
28.02.2007

Gryzly
-> juraj: to je ten co si ho stavěl brácha a stavěl ho s tím že bude pod tažným. A kolega co staví celonerez má taky kouli
18:08:17
28.02.2007
28.02.2007

radekp
-> Mates110L: -> juraj: Pěkné!
17:36:26
28.02.2007
28.02.2007

cobra11
2
17:35:31
28.02.2007
28.02.2007

cobra11
1
17:00:54
28.02.2007
28.02.2007

favo110lrs
:)
17:00:20
28.02.2007
28.02.2007

favo110lrs
moj:)
16:45:39
28.02.2007
28.02.2007

Matty110L - zrušená registrace
tak sem se taky přidal...

16:14:14
28.02.2007
28.02.2007

cobra11
->havlik: ta gula je ISO 50, klasika ma aj papire vsetko, vid foto
14:52:50
28.02.2007
28.02.2007

havlik
-> juraj: záleží na tom jaká gula skoda.stable.cz/cz/index.
php?id=4&i... jinak takhle to má švára a skoro to za jízy nejni vidět
14:50:37
28.02.2007
28.02.2007

cobra11
nevadila by gula priečnemu výfuku?
velmi by som si hcel dat taky vyfuck na moju skodulu
velmi by som si hcel dat taky vyfuck na moju skodulu
