Tak ty "nový" auta už jsou 10 let starý

Neumětel to bude tak jako tak, protože s tim neumí zacházet (přerušit brzdění) nebo má reflexy lenochoda. V novejch autech to jde navíc vypnout (ale pro změnu zas neuměj dokonale plachtit). Já se s tím sžil a někdy je to i fajn věc, protože nemusíš dělat krom plynu žádnou další manipulaci ani s kniplem, ani s brzdou.
Horší je podle mě, když ti to nesmyslně zašlápne Front assist...























asi fakt idem setrit na tu kamosovu yetinu. Lebo to co sa dneska predava ako auto je este horsie ako som cakal. Cize ked predo mnou ide dakto na novom aute, tak debilne brzdenie bez dovodov moze byt cisto automat a nie neumetel za volantom... Kam sme sa to dostali


