skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
17:08:36
23.06.2026
23.06.2026

King
[p#4147992] Ale zase ten Golf je za rozumnejsi penis. Takze dobijeni jenom 1f tzn. tak do tech 4kW? Ja k tomu mam jeste ten "adapterek ", co se da vrazit i do 10A zasuvky a to je "tankovani " na 20 hodin.
16:49:53
23.06.2026
23.06.2026

Syny
-> Sita: To je porad ta jedna Bora co uz ji tady nekolik let odepisujes a ta jeji TK je uz nekolik let ta posledni? 

16:26:36
23.06.2026
23.06.2026

Sita
[p#4147990] vubec, mam jen 1F zasuvku, prej to ani 3F neumi... Akorat jsem si k ni do DIN listy dal elektromer abych vedel, kolik to opravdu spotrebovalo, nic jinyho v ty zasuvce provozovat nebudu...
Ja vim, ze je i3 ve vsem dulezitym lepsi, ale pani si vybrala a zaplatila...
Ja vim, ze je i3 ve vsem dulezitym lepsi, ale pani si vybrala a zaplatila...

16:19:52
23.06.2026
23.06.2026

King
[p#4147985] Tss, tohle ma bramborak v zakladu

16:18:25
23.06.2026
23.06.2026

King
[p#4147973] Toz, peknej! Ona s tim dojezdem nepekne zacvici klima/topeni pri teplotnich extremech. A tys to koupil i s wallboxem?























