-> krtik: To asi budeš znát Gamazdu a její klavírní/piáno covery, že?
Máš případně nějaký zajímavý zdroj takových coverů?
Máš případně nějaký zajímavý zdroj takových coverů?
.




















Ale boží. Tak dobrý písňový text jsem neslyšel od té doby, co jsi sem dával Puppe od Rammstein... nepřekvapivě. Till je prostě skvělý a jednou bude v učebnicích.





















.







Lahoda pro uši. Každopádně tahle kombinace s Delain zní prostě skvěle.



