skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
19:27:51
24.06.2026
24.06.2026

Jirik_Tuňák1983
-> minno 24.06.26 17:58:16: A víš o tom, že té holce je v tom klipu už kolem 37 nebo 38 let?
17:58:16
24.06.2026
24.06.2026

minno
-> Jirik_Tuňák1983: Zapol som si zvuk a fakt
A v klipe to podstatné o čo v živote ide - to je super
A v klipe to podstatné o čo v živote ide - to je super
07:28:03
24.06.2026
24.06.2026

Jirik_Tuňák1983
-> minno 23.06.26 22:14:09: Ale jinak je ten videoklip a zpěv hrozná sračka. 

22:14:09
23.06.2026
23.06.2026

minno
22:12:23
23.06.2026
23.06.2026

Jirik_Tuňák1983
-> Syny 23.06.26 21:21:31: Ne, ale hezky se na to kouká. Navíc teď už je léto a to by si člověk v autě krk ukroutil.
A jestli se normální chlap rád neohlédne, tak je buď buzna a nebo mu už uschnul. 
A jestli se normální chlap rád neohlédne, tak je buď buzna a nebo mu už uschnul. 
21:21:31
23.06.2026
23.06.2026

Syny
-> Jirik_Tuňák1983 23.06.26 21:17:52: Copak, cuká ti v buřtíku? 

21:17:52
23.06.2026
23.06.2026

Jirik_Tuňák1983
-> minno 23.06.26 12:38:16: Škoda, že všem ženským nezůstane taková figura ani postupem let a některé jí často nedosáhnou ani v mládí.
Tohle musí být prostě radost žmoulat. 
Tohle musí být prostě radost žmoulat. 
12:38:16
23.06.2026
23.06.2026

minno
21:31:22
12.06.2026
12.06.2026

Jirik_Tuňák1983
20:31:15
13.05.2026
13.05.2026

Jirik_Tuňák1983
21:32:15
24.04.2026
24.04.2026

Jirik_Tuňák1983
13:57:19
14.04.2026
14.04.2026

Borderer
20:30:09
10.04.2026
10.04.2026

Jirik_Tuňák1983
20:02:54
10.04.2026
10.04.2026

Jirik_Tuňák1983
08:20:34
30.03.2026
30.03.2026

Jirik_Tuňák1983
-> k.jarek 30.03.26 00:33:03: Tož jasné, šak se podívej, jak se jmenuje téma. 

00:33:03
30.03.2026
30.03.2026

k.jarek
-> Jirik_Tuňák1983 29.03.26 18:27:05: Ty kokos, necekal bych, ze tu nekdo bude znat Ludvu...
Diky za dalsi tip. Ja mam rad treba tuto...
Diky za dalsi tip. Ja mam rad treba tuto... 22:23:26
10.03.2026
10.03.2026

Syny
12:39:58
28.01.2026
28.01.2026

krtik
-> Borderer 27.01.26 20:21:53: Ty kjávo, jumpstyle!
Shodou okolností jsem ho oživil při snaze zakomponovat do blbnutí se švihadlem v rámci lednové švihadlové výzvy. (každoroční akce se startovným odevzdaným dětem)
Pak mi ale došlo, že když budu dělal pitominy, tak budu skákat půl dne.
Tak jsem přešel na tupé nahoru-dolu a přestalo mě to bavit
Shodou okolností jsem ho oživil při snaze zakomponovat do blbnutí se švihadlem v rámci lednové švihadlové výzvy. (každoroční akce se startovným odevzdaným dětem)
Pak mi ale došlo, že když budu dělal pitominy, tak budu skákat půl dne.
Tak jsem přešel na tupé nahoru-dolu a přestalo mě to bavit

18:29:44
08.01.2026
08.01.2026

Jirik_Tuňák1983
-> Klubko_ 25.12.25 23:48:35: Já nevím, přijde mi, že těchto uskupení je po celém světě strašně moc a už to trochu ztrácí na zajímavosti.
16:15:24
08.01.2026
08.01.2026

King
-> Klubko_ 25.12.25 23:48:35: Tož, pekné...akorat jsem se pri prvnim juknuti do mobilu zdesil, ze to bude jebnuta Janinka Kratochvilova

23:48:35
25.12.2025
25.12.2025

Klubko_
-> Jirik_Tuňák1983 12.12.25 20:13:20: když Morana, tak aj Ostara:
tuhle kapelu já teď docela žeru. Obzvlášť naživo jsou pecka a jen tak mimochodem na jejich koncertě letos v Brně v Sono byli i Omnia, takže dvojí zážitek
tuhle kapelu já teď docela žeru. Obzvlášť naživo jsou pecka a jen tak mimochodem na jejich koncertě letos v Brně v Sono byli i Omnia, takže dvojí zážitek

20:58:23
22.12.2025
22.12.2025

Jirik_Tuňák1983
18:08:15
19.12.2025
19.12.2025

k.jarek
Na parádu, alespoň někdo se tu našel...
-> Borderer: Chápu
A za Driák dávám
-> vhml: Že?
Občas mají něco slabšího (jako všude), ale jinak pecka. A živák stojí taky za to (obzvlášť tour právě s Vráťou)
-> Borderer: Chápu
A za Driák dávám
-> vhml: Že?
Občas mají něco slabšího (jako všude), ale jinak pecka. A živák stojí taky za to (obzvlášť tour právě s Vráťou)
08:21:16
19.12.2025
19.12.2025

Borderer
-> k.jarek: Pár písniček znám, ale žebych ho vyhledával, to ne. Sem tam náhodnej poslech pro srandu stačí.
Z český scény za mne spíš Pavel Čadek, Fast food orchestra, Michala Horáka nebo Driák. 
Z český scény za mne spíš Pavel Čadek, Fast food orchestra, Michala Horáka nebo Driák. 
21:19:36
18.12.2025
18.12.2025

Tomaso435
-> k.jarek 18.12.25 20:01:15: udavače snad zná každej 

20:05:35
18.12.2025
18.12.2025

vhml
-> k.jarek 18.12.25 20:01:15: Pondělníky jsem objevil letos a pěkný 

20:01:15
18.12.2025
18.12.2025

k.jarek
-> Borderer: Dle formulace soudím, že náhodný nález. Nebo že by se tu našel někdo další, kdo poslouchá Vráťu a/nebo Pondělníky?

08:49:09
18.12.2025
18.12.2025

Tomaso435
08:31:57
18.12.2025
18.12.2025

Borderer
16:29:33
13.12.2025
13.12.2025

King
20:40:10
12.12.2025
12.12.2025

Jirik_Tuňák1983
-> kpt.Budha 12.12.25 20:34:08: Tak každej nemusí mít dostatečnou brain capacity, aby to pobral. 

20:34:08
12.12.2025
12.12.2025

kpt.Budha
-> Jirik_Tuňák1983: Jojo, za rým "Koleda, koleda, Štěpáne, stopy jsou sněhem zaváté" bych doživotně sebral licenci na provozování hudby 

20:02:49
12.12.2025
12.12.2025

Jirik_Tuňák1983
16:00:10
10.12.2025
10.12.2025

King
-> MATTESS 10.12.25 12:48:15: Ty "nohávy " by tomu odpovidaly - dneska se z toho vosejpam, to uz snad radsi ty Jizikovo chlupe

12:48:15
10.12.2025
10.12.2025

MATTESS
-> isti 09.12.25 17:56:34: Perfect (1985)
18:50:46
09.12.2025
09.12.2025

isti
-> Jirik_Tuňák1983: Myslíš tú dobu keď som ešte cucal cecky?



![Angus and Julia Stone - Big Jet Plane [Official Music Video]](https://i.ytimg.com/vi/yFTvbcNhEgc/mqdefault.jpg)











![LITTLE BIG - BIG D*CK (For Your Mom) [Lyric Video]](https://i.ytimg.com/vi/Kr-eRQ4Zjgc/mqdefault.jpg)
















