A jistě. Už jen to, že si to vobčas poslechnu sem pubertální dítě naprosto vodepsanej dement. Naprosto to vipovídá o mé inteligenci. Už nemám nárok se vám vyrovnat Toje jedno, že já sem vubec něco píšu :))
20:49:12 01.12.2009
Miky
No jo tohle je samá stará škola chápu vaše názory tohle je jen taková ulítlá hudba jinač poslouchám všecko . Trocha slušnosti by tu, ale být mohla.