skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
19:33:24
24.11.2009
24.11.2009

jerzy
-> milano: tisíceré díky!
19:30:12
24.11.2009
24.11.2009

milano
tak narychlo som zbúchal preklad. prosím miestnych maďarov :-)) o prepáčenie za nepresnosti.
edda-hútlen
šiel neverný s ťažkou hlavou
vrátil by sa, ale už je nechcený
cíti, že jeho osud sa stal nevďačným
horké slzy mu umývajú tvár
na tú myslí, ktorú ľúbil
ak ju ľúbil, prečo ju opustil
už sa nikdy nevráti
kiežby ho nechali na pokoji
všetky rána zostanú jeho
uvidí letieť vtáky
dlhý, dlhý čas čaká
už dni nepočíta
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
raz sa zastavil, obzrel sa
hľadel, hľadel do diaľavy
žlté lampy značia jeho cestu
všetku minulosť nechal doma
šiel šiel neverný s ťažkou hlavou
vrátil by sa, ale už je nechcený
iné nepovedal
oči mu žiarili viac ako všetky hviezdy
všetky rána zostane jeho
uvidí letieť vtáky
dlhý, dlhý čas čaká
už dni nepočíta
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
edda-hútlen
šiel neverný s ťažkou hlavou
vrátil by sa, ale už je nechcený
cíti, že jeho osud sa stal nevďačným
horké slzy mu umývajú tvár
na tú myslí, ktorú ľúbil
ak ju ľúbil, prečo ju opustil
už sa nikdy nevráti
kiežby ho nechali na pokoji
všetky rána zostanú jeho
uvidí letieť vtáky
dlhý, dlhý čas čaká
už dni nepočíta
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
raz sa zastavil, obzrel sa
hľadel, hľadel do diaľavy
žlté lampy značia jeho cestu
všetku minulosť nechal doma
šiel šiel neverný s ťažkou hlavou
vrátil by sa, ale už je nechcený
iné nepovedal
oči mu žiarili viac ako všetky hviezdy
všetky rána zostane jeho
uvidí letieť vtáky
dlhý, dlhý čas čaká
už dni nepočíta
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
ale kým bude žiť nezabudne
že minulosť nedokáže vytrhnúť
zo srdca
18:35:50
24.11.2009
24.11.2009

jerzy
-> milano: díky, ještě bych teda chtěl požádat o překlad A hütlen, kdyby to někdo z vás zvládl.
18:27:06
24.11.2009
24.11.2009

milano
-> jerzy:
toto je preklad utolso erintes- posledny dotyk
toto je preklad utolso erintes- posledny dotyk
00:44:08
24.11.2009
24.11.2009

jerzy
-> gabo000000: jak si sem poprvé dal A Hütlen tak jsem si ho hned zamiloval ikdyž jsem tomu nerozuměl, toto je překlad A Hütlen nebo té druhé?
00:38:52
24.11.2009
24.11.2009

haso
-> gabo000000: keby som aspon daco rozumel tak hat aj text pochopim...
00:34:51
24.11.2009
24.11.2009

gabo000000 - zrušená registrace
pokazilo sa dobrych par tyzdnov a niekolko mesiacov a rokov ale velmi som cakal aby som tvoju tvar znova videl ked bude nedela v hlbe môjho srdc
isla si teda oproti mne prisla si a vsetko si brala asi si verila v dalsi novy zazrak lebo stary ti nestacil
pockaj este jeden posledny dotyk pockaj s toho budem mat silu uz odist ked chcem ale mala by si citit co teraz robis
posledny dotyk posledne znovuzrodenie
co v sebe nosime je krajsie ako sny
posledny dotyk posledne zobudenie
co nesime uschovame v sebe je krajsie ako sny
hlasna si len preto bola aby si mala odvahu aby si znisla co som bez hlasu povedal ze ta stale milujem laska
pockaj este jeden dotyk s tohto budem mat silu odist ale mala by si citit ze teraz co spravis
posledny dotyk posledne znovuzrodenie
co v sebe nosime je krajsie ako sny
posledny dotyk posledne zobudenie
co nosime v sebe je krajsie ako sny
skoda ze si vravela moja mila ze miesto toho aby si ma objala si ma prisla zabit a podakovat co bolo krasne s tebou
posledny dotyk posledne znovuzrodenie
co v sebe nosime je krajsie ako sny
posledny dotyk posledne zobudenie
co nosime v sebe je krajsie ako sny
isla si teda oproti mne prisla si a vsetko si brala asi si verila v dalsi novy zazrak lebo stary ti nestacil
pockaj este jeden posledny dotyk pockaj s toho budem mat silu uz odist ked chcem ale mala by si citit co teraz robis
posledny dotyk posledne znovuzrodenie
co v sebe nosime je krajsie ako sny
posledny dotyk posledne zobudenie
co nesime uschovame v sebe je krajsie ako sny
hlasna si len preto bola aby si mala odvahu aby si znisla co som bez hlasu povedal ze ta stale milujem laska
pockaj este jeden dotyk s tohto budem mat silu odist ale mala by si citit ze teraz co spravis
posledny dotyk posledne znovuzrodenie
co v sebe nosime je krajsie ako sny
posledny dotyk posledne zobudenie
co nosime v sebe je krajsie ako sny
skoda ze si vravela moja mila ze miesto toho aby si ma objala si ma prisla zabit a podakovat co bolo krasne s tebou
posledny dotyk posledne znovuzrodenie
co v sebe nosime je krajsie ako sny
posledny dotyk posledne zobudenie
co nosime v sebe je krajsie ako sny
23:46:32
22.11.2009
22.11.2009

gabo000000 - zrušená registrace
23:44:23
22.11.2009
22.11.2009

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
11:58:04
22.11.2009
22.11.2009

Fén
19:27:23
21.11.2009
21.11.2009

Kaprof-Pisařík
19:16:41
21.11.2009
21.11.2009

Tomaso435
zrovna ted : no artist/track 15 a metallica -Whiskey In The Jar
http://www.youtube.com/wa tch?v=7oKLq1JD3vU
http://www.youtube.com/wa tch?v=7oKLq1JD3vU
13:09:15
21.11.2009
21.11.2009

Kaprof-Pisařík
10:49:06
21.11.2009
21.11.2009

Placko
22:16:25
20.11.2009
20.11.2009

Kaprof-Pisařík
22:10:40
20.11.2009
20.11.2009

spartra
19:28:26
20.11.2009
20.11.2009

HavajskejBubeník
ŠKWORy


18:57:31
20.11.2009
20.11.2009

Placko
-> David29: no jo suuupeeer song


18:55:04
20.11.2009
20.11.2009

Petrson
-> Kaprof: áá to už sem viděl na FB


18:44:04
20.11.2009
20.11.2009

Kaprof-Pisařík
18:35:47
20.11.2009
20.11.2009

Petrson
18:17:11
20.11.2009
20.11.2009

Petrson
-> Pavel P..:


17:36:11
20.11.2009
20.11.2009

afro100
-> Pavel P..:


13:08:45
20.11.2009
20.11.2009

Jindas
jestli nepujde prehrat dejte do vyhledavace GODSMACK- - Erna & Larkin- - Percussion Duet (Drum Solo)
13:05:44
20.11.2009
20.11.2009

Jindas
13:01:13
20.11.2009
20.11.2009

David29
03:49:39
19.11.2009
19.11.2009

Fén
21:26:18
18.11.2009
18.11.2009

afro100
18:37:08
17.11.2009
17.11.2009

Vojťas
01:39:55
17.11.2009
17.11.2009

Tomaso435
23:37:14
16.11.2009
16.11.2009

gabo000000 - zrušená registrace
20:56:00
16.11.2009
16.11.2009

Matt-110Rten druhej
09:48:11
16.11.2009
16.11.2009

Bobesh












![Michael Mind Project - How Does It Feel (Official Music Video) [High Quality]](https://i.ytimg.com/vi/bJ0WBz85GaI/mqdefault.jpg)






















