skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
00:12:00
19.08.2008
19.08.2008

Repro
ja momentalne http://www.youtube.com/wa
tch?v=i5SUSmedMm8
23:59:27
18.08.2008
18.08.2008

VeTeV
http://www.youtube.com/wa
tch?v=0XQpUqdL5Bs a zamackavam slzu
btw ten bubenik je z tydle kapely ktera dnes uz stoji z a....
btw ten bubenik je z tydle kapely ktera dnes uz stoji z a....
22:59:17
18.08.2008
18.08.2008

Repro
-> VeTëV: tak to dopadol
som si myslel ze tu je malo metlakov ale je ich tu dost

som si myslel ze tu je malo metlakov ale je ich tu dost
22:46:49
18.08.2008
18.08.2008

gabo000000 - zrušená registrace
morandi- save me
22:36:47
18.08.2008
18.08.2008

VeTeV
-> Repro: ten dopad kokot :-)) kde sou casy kdy zpival v cannibal corpse - tendle punk´n´roll na tri akordy to je peklo 

11:50:06
18.08.2008
18.08.2008

Repro
11:07:00
18.08.2008
18.08.2008

VeTeV
22:38:40
17.08.2008
17.08.2008

rockboy
-> VeTëV: ty vole jestli je tohle popík, co je pak Mrdonna? btw jsem tenkrát na koncertě málem natáhnul brka - šel jsem do kotle....
tvrdší hudbu už nějak nemusim, Arch Enemy ještě jo, ale víc (death, grind...) už ne
tvrdší hudbu už nějak nemusim, Arch Enemy ještě jo, ale víc (death, grind...) už ne
00:18:38
17.08.2008
17.08.2008

VeTeV
-> rockboy: popik 

00:15:16
17.08.2008
17.08.2008

Syny
-> rockboy 15.08.08 02:04:07: Kdyby tam do toho tak strasne neblili, tak to je hodne dobry :)
21:08:16
16.08.2008
16.08.2008

myschaak AZNP K.Hora
F1
06:56:10
15.08.2008
15.08.2008

Vojta - zrušená registrace
Ranni show - Evropa 2 

02:04:07
15.08.2008
15.08.2008

rockboy
21:40:46
08.08.2008
08.08.2008

Repro
tak je to piaty a vola sa - The Art of War (2008)


21:37:06
08.08.2008
08.08.2008

Repro
-> Syny: pytovacia zabudol som dat otaznik a mazat sa mi to nechcelo. Tak doteraz mali 4 albumy: Attero dominatus,Fist for fight, Metalizer,Primo Victoria a toto je asi piaty, uz sa tesim
21:06:35
08.08.2008
08.08.2008

Syny
-> Repro: to je otazka nebo oznamovaci veta?
Ja o nich nic nevim, kamard mi posla ljedno album a me se to libi, ale kolik jich maj, jaky a kdy vysli nevim... Kazdopadne v rijnu prej budou v Plzni, tak asi s kamosema a slecnou zajdu :)
Ja o nich nic nevim, kamard mi posla ljedno album a me se to libi, ale kolik jich maj, jaky a kdy vysli nevim... Kazdopadne v rijnu prej budou v Plzni, tak asi s kamosema a slecnou zajdu :)20:14:25
08.08.2008
08.08.2008

Repro
-> Syny: oni uz maju novy album
14:22:28
08.08.2008
08.08.2008

Pavel P..
14:18:27
08.08.2008
08.08.2008

tunerlada
14:16:21
08.08.2008
08.08.2008

tunerlada
22:50:37
06.08.2008
06.08.2008

havlik
11:21:26
05.08.2008
05.08.2008

packa
www.dailymotion.com/relev
ance/.../xrlov_peugeot-hog
gar-concept_auto
Nemohu nikde najít, co je to za písničku v tomto klipu. Nevím autora nic, chtěl bych ji sehnat. Nevěděl byste někdo prosím?
Nemohu nikde najít, co je to za písničku v tomto klipu. Nevím autora nic, chtěl bych ji sehnat. Nevěděl byste někdo prosím?
00:14:02
03.08.2008
03.08.2008

gred
defqon one 2007 právě doposlouchávám (hardstile)
01:13:03
02.08.2008
02.08.2008

fine_ray
23:20:19
01.08.2008
01.08.2008

m8rinek
22:15:48
01.08.2008
01.08.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
22:01:25
01.08.2008
01.08.2008

spartra
www.bonton.cz
21:52:10
01.08.2008
01.08.2008

suri
auto na vodu teplo ze zimy city v pilulkach tohle budem jedno rano mit....
11:15:11
28.07.2008
28.07.2008

don Qardius
don Qardius 28.07.08 00:22:24 napsal:
Teď zrovna tadyto.

Tak jsem to slyšel alepoň 30x je to návykový - rusandy
Teď zrovna tadyto.

Tak jsem to slyšel alepoň 30x je to návykový - rusandy

00:22:24
28.07.2008
28.07.2008

don Qardius
20:09:34
07.07.2008
07.07.2008

Jakub M.
20:43:25
23.06.2008
23.06.2008

Pavel P..
18:31:43
17.05.2008
17.05.2008

Crestik
kua, dneska je "postarší den"
http://www.youtube.com/wa tch?v=6aohMo97Des&feat ure=related
http://www.youtube.com/wa tch?v=6aohMo97Des&feat ure=related
22:07:48
16.05.2008
16.05.2008

Power of Bass
taky pridam svou trosku do mlyna, prave mi tu dohrál Paul Van Dyk - Nothing but you (Cirrus mix) ,ta co byla v Undergoundu 2 
jinak tu toho teda je,nechapu ze sem si toho tematu nevsiml drive,asi tu stravim par hodin nez to vsecko projdu

jinak tu toho teda je,nechapu ze sem si toho tematu nevsiml drive,asi tu stravim par hodin nez to vsecko projdu

21:26:37
16.05.2008
16.05.2008

THOMMY
-> Bobesh: THOMMY 08.04.08 22:16:12 napsal:
Není nad starou dobrou klasiku

http://youtube.com/watch? v=rYsaa2O5zBY
A ja si furt rikal,koho mi pripomina
Není nad starou dobrou klasiku

http://youtube.com/watch? v=rYsaa2O5zBY

A ja si furt rikal,koho mi pripomina







![Cradle Of Filth - Nymphetamine Fix [OFFICIAL VIDEO]](https://i.ytimg.com/vi/6dW6aNAZGTM/mqdefault.jpg)














