13949 příspěvků (zobrazeno 13651 až 13700) od 21.11.2005 do 24.06.2026, založil/a honnza
řadit dle data
22:23:05 02.10.2007
Pavel P..
-> Bobesh: beru prádelní šňůru a jdu na hřbitov s magneťákem
22:17:44 02.10.2007
Bobesh
-> Pavel P.: To už je novější a na Smithse a spol. mi to už přijde moc optimistický,dle mě je Disintegration jejich nej LP,údajně se doporučuje pouštět okolo půlnoci,o samotě a se špagátem na krku ,nebudeš litovat
-> Bobesh: čeče ani ne od čtvrtka mi to odrostlo strašně moc:) a znova už se barvit nebudu
17:45:04 19.09.2007
Bobesh
havlik 19.09.07 17:32:21 napsal: -> Bobesh: malej mazec Vim,to je asi jejich nejextavag klip,von taky každej Dafty neskousne. Ale stejně,nechceš si založit SCOOTER Revival? Základ máš...