Je šikovná, ale ta hudba není ničím zajímavá, není z ní co vypíchnout. Vzpomeň si na Vanesku Mae, teď po ní ani pes neštěkne.
Je to prostě taková konzumní masovka.
Je šikovná, ale ta hudba není ničím zajímavá, není z ní co vypíchnout. Vzpomeň si na Vanesku Mae, teď po ní ani pes neštěkne.
Je to prostě taková konzumní masovka.







Backyard babies ale mají na druhou stranu už něco odehráno od těch osumdesátek.







https://youtu.be/pXd2OrLp
ocI






















On to nasiel tusim kedysi davno prave Molso a nedalo mi to nepripomenut .. aj ked som to asi pol hodiny hladal





