Já bych poprosil foto ve větším rozlišení do tématu Jaká se Vám líbí.





Dobrá muzika. Dle mého gusta. 











Moje kapela vydala teď před nedávnem CD, je zdarma ke stažení. Je to trochu rock music, někdo v tom slyší trochu punku, někdo pop... No názor si udělejte kdyžtka sami 
















Pixies se dají, ale pro mě jsou i ty nejstarší kousky "moderní" - asi jako onehdy pro Bukaje ty Karosy.. 





























