co ted prave posloucha Jirik za music

prohledat
13950 příspěvků (zobrazeno 2351 až 2400) od 21.11.2005 do 27.06.2026, založil/a honnza
řadit dle data
17:15:35
11.02.2015
Tomaso435
"Chop Suey" System Of A Down
150 150 150 150 150 150 150 150 to snad není pravda
22:37:34
10.02.2015
Vlado105L
SCORPIONS - ALWAYS SOMEWHERE
14:10:57
07.02.2015
Jirik_Tuňák1983
Jsem zvědavej na ostatní, až to vyjde. 1
The Prodigy - Nasty

The Prodigy - The Day Is My Enemy (Official Audio)
upraveno 1x, naposled 07.02.2015 14:12:57
20:41:45
05.02.2015
Jirik_Tuňák1983
Snažím se prokousat i Carloffem, ještě uvidím.....

Boris Carloff - Days Go By (official music video)

Boris Carloff - FALLING Official
20:31:31
05.02.2015
Jirik_Tuňák1983
Nějak jsem to vyhrabal.
Keane - Somewhere Only We Know (Official Video)

Keane - Crystal Ball (Band Version)
00:51:09
05.02.2015
Jozka
-> Skili: Bottleneck John 157
19:04:44
04.02.2015
Skili
The Water Pump Blues! - Vintage mechanical rhythm!

Water Pump Blues - 1933 National Duolian resonator guitar.
17:26:07
04.02.2015
francomk
-> Flasch1994: 156
17:24:54
04.02.2015
Flasch1994
00:06:25
04.02.2015
U-Geen
-> King: me taky :)
23:54:42
03.02.2015
King
-> Jirik_Tuňák1983 30.01.15 20:37:36: Ni za štó - tajne jsem tipoval, ze tobe se to bude libit? :)
19:50:11
03.02.2015
Deacon
4

Keeno - Sleeplessness (feat. Whiney)
18:41:19
03.02.2015
Flasch1994
Snow Patrol - Open Your Eyes
12:13:17
01.02.2015
Kocvin
-> Deacon: Luxus :)
12:10:29
01.02.2015
Jozka
-> Sejki: Precizní rytmika = základ každýho bandu..3
-> U-Geen: Jsem dal ucho i kolem po odkazech - a ona je to skoro "scéna".. asi nějaká odnož industriálu.. 5
11:52:11
01.02.2015
Deacon
Třeba tu nebudu sám, kdo poslouchá něco takovýho ;-)
Keeno & Whiney - Dignity Found
11:50:02
01.02.2015
Sejki - zrušená registrace
-> U-Geen: to uz jsem dlouho nevidel :) Nejvic se mi libi na tom, ze ani jednou ten motor nezaskobrtne a jede si svoji...
upraveno 1x, naposled 01.02.2015 11:50:52
10:37:47
01.02.2015
U-Geen
Sweet Georgia Brown & traktor (edited version)
20:37:36
30.01.2015
Jirik_Tuňák1983
18:16:09
30.01.2015
Kocvin
17:59:02
30.01.2015
Skili
Na živo jsou prej luxusní tak se na ně asi v květnu pojedu podívat.
Temperance - Hero
20:44:33
29.01.2015
P@nis
Géniální píseň i skladatel 20

Nohavica - Darmodej
20:19:47
27.01.2015
Pavel P..
Volbeat - I'm so lonesome I could cry
00:51:38
26.01.2015
King
https://www.youtube.com/w atch?v=CKvKzfcleZ0

obě alba týhle folkařky jsou zvuková lahůdka v porovnání s tím hnojem, co se už léta lisuje na CD.
10:53:58
24.01.2015
m8rinek
asi poslední před komerčníma srágorama tohohle bandu
zakázanÝovoce - Irská (amatérský videoklip 2010)
22:57:59
21.01.2015
U-Geen
23:46:21
20.01.2015
Pavel P..
tak ještě na dobrou noc trochu oldies... 1

Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich - The Legend Of Xanadu (1968) HD 0815007
23:39:09
20.01.2015
castrol
23:34:04
20.01.2015
THOMMY
-> Jirik_Tuňák1983: Nedávno jsem byl na koncertě Prague Cello Quartet, taky super, i když asi ne takovejhle odvaz...

Jinak k tématu
London Grammar - Wasting My Young Years [Kids of the Apocalypse remix]


DELS - Shapeshift (Official Video) HD
22:58:31
20.01.2015
Pavel P..
tak něco k aktuální situaci1

https://www.youtube.com/w atch?v=bi448xbDrVo
19:29:50
20.01.2015
Jirik_Tuňák1983
-> Syny 18.01.15 21:41:02: Oni jsou kuci šikovní. Tady třeba od Stinga Shape of my heart.
2CELLOS - Shape Of My Heart [OFFICIAL VIDEO]
23:41:54
18.01.2015
krtik
-> Kocvin: jestli ano, tak mám v hlavě jisté nesrovnalosti 3.
23:40:12
18.01.2015
Kocvin
-> krtik: To je jiný tomaso bych řekl4
23:28:19
18.01.2015
krtik
Jedna kvalitní věc od Tomasa 3.
-> Tomaso434 20.10.10 16:23:26:
(nepletu se, že to je předchozí nick?)
21:41:02
18.01.2015
Syny
20:43:26
18.01.2015
Chali
-> Maty110l: 0:21 Nepérovo Fávo,a to bílý tady myslím taky je.
20:35:05
18.01.2015
MerHanz
-> Jirik_Tuňák1983 18.01.15 19:46:53: Joo, to jsou velký borci. Nejen zvukově, ale i vizuelně si to dávaj.
20:06:13
18.01.2015
Maty110l
Atletic - Fako 136L




tudle blbinku 3 3 3 3
19:46:53
18.01.2015
Jirik_Tuňák1983
Na ty dva šílené Chorvaty je stejně fantastický pohled. 1

2CELLOS - Wake Me Up - Avicii [OFFICIAL VIDEO]

2CELLOS - Thunderstruck [OFFICIAL VIDEO]
16:21:14
18.01.2015
Flasch1994
ALKEHOL - ZLATEJ GRÁL ( oficiální videoklip )


Proč musel Melmus odejít, po tolika letech... Až teď si řikam že je škoda že sem je naživo viděl jenom čtyřikrát.
10:16:54
18.01.2015
Tomas S
4
Tom Petty And The Heartbreakers - Runnin' Down A Dream (Official Music Video)
20:19:28
17.01.2015
francomk
JEAN MICHEL JARRE - The Essential (1985) - Full Album
08:39:49
17.01.2015
miguelias
-> krtik: 1
08:29:55
17.01.2015
krtik
-> miguelias: Kliknul jsem na obrázek, ale nic nehraje... 40
08:10:41
17.01.2015
miguelias
14:53:35
16.01.2015
dragon_cb_cz
-> Jozka: 47

-> MerHanz 16.01.15 02:27:55: Jo jo, tenhle koncert je velmi příjemná záležitost.

-> MerHanz 16.01.15 02:21:43: Při psaní diplomky jsem je sjížděl docela dost, a to "All is hell that ends well" se k tomu velmi hodilo (a ten název velmi pobavil) 40
10:44:44
16.01.2015
Jozka
-> MerHanz: Koukám, že probíráte klasický "problém" - fans vždycky chtěj, aby se jejich kapela jen v nastaveném duchu jemně evolučně vyvíjela, což ale těm ostatním připadá "jako furt to samý".. 3
03:13:02
16.01.2015
U-Geen
-> MerHanz: jako jo, s tim orchestrem je to fcelku koukatelny i poslouchatelny, hlavne kdyz se dostavi Anneke
upraveno 1x, naposled 16.01.2015 03:13:23
02:27:55
16.01.2015
MerHanz
Když už jsem nakous ten koncert, tak tady je jeho záznam na tůbku. Ale jak jsem psal, pro metalisty puristy je to moc jemný a popový . Ovšem v adekvátní kvalitě ( bohužel jsem tenhle kousek někde ztratil, nebo omylem smazal ) umí na vhodný aparatůře naplnit cimru atmosférou a zvukem k okoštu. ( Takže moje regály jsou na tohle drobet slabší na spodkách :/ na ex sloupech to bylo dynamičtější a mohutnější ).

Within Temptation and Metropole Orchestra - Black Symphony (Full Concert HD 720p)
02:21:43
16.01.2015
MerHanz
-> dragon_cb_cz 14.01.15 22:05:21: Two Steps From Hell maj ve svém portfoliu kupu parádních a epických skladeb. Je pravda, že místy mi jejich tvorba přijde zbytečně tvrdá ( chceš-li puristická ). Ale to je jen můj názor. Celkově jsou docela fajn a jejich dílka maj ducha, příběh a gradace jejichž využíávají k důrazu jseou chytlavý ;) . Jako fanda filmový hudby bych tam uvítal víc orchestru a muzikálnosti, ale tím by ztratili svoji tvář a osobnost a to by zase byla škoda.
Extreme Tyres