-> David29 15.11.25 22:37:59: U Synyho je hlavně obdivuhodné, jak se i jako skoropadesátník drží stále svého štýlu.

Tímto věru nechci předkládati, že by se jeho odkazu nedalo dobře poslouchati. Mimo výstupu hudebního vystupují zde čubičky, kteréžto zajímavé jsou i pro nás starší. Neb navzdory chlupatějícím uším, nosům a houstnoucímu obočí, jež na koncích se kroutiti vzhůru začíná, kladélko stále funkčnosti své dostává.