Já nedávno narazil na tuten bizár... 















Ale tady jsem si rikal, ze kdyz nekdo neoceni muziku, tak alespon tu pani tam 



Když potřebuju v práci něco vymyslet, pouštím si přesně něco takovýho... 












), ale jinak docela fajn.


Třeba takové male supremacy s neskutečně odzbrojující středovou pasáží..

Ale věřím, že po deseti pivech, člověk pak už kalí na cokoliv..














Vážněji: The Gathering nikdy nějak nechytli... za srdce mě to nechytá.