.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
co ted prave posloucha Jirik za music
18:33:09
07.03.2018
07.03.2018

krtik
-> Jirik_Tuňák1983 07.03.18 18:08:01: Až teď na tvůj popud jsem to našel v troubě. Vypadá to fajn, ale moc násilí, na to se asi nebudu dívat
.
.18:08:01
07.03.2018
07.03.2018

Jirik_Tuňák1983
-> krtik 07.03.18 17:44:45: To je ta africká šílenost
. Viděl jsi film Chappie?
. Viděl jsi film Chappie?17:44:45
07.03.2018
07.03.2018

krtik
17:42:09
07.03.2018
07.03.2018

krtik
-> palinator 05.03.18 23:00:37: Tak doufám hoší, že tam máte aspoň U-geenův vzhled? 

21:20:40
06.03.2018
06.03.2018

palinator
-> MOLSO:
Která se vlastně neliší od verze 5.666
Která se vlastně neliší od verze 5.666

21:12:29
06.03.2018
06.03.2018

MOLSO
-> palinator: odkedy sme mali doma prvý počítač,m používam výhradne winamp, a doknca ešte staručkú verziu 2.81 

19:19:52
06.03.2018
06.03.2018

Skili
-> palinator: protože je nejlepší
23:00:37
05.03.2018
05.03.2018

palinator
Asi to bude znít blbě, ale po mnoha letech jsem zase nainstaloval starej dobrej WinAmp. A zatím na mě působí jako nejlepší přehrávač kterej jsem kdy měl.
12:52:32
25.02.2018
25.02.2018

Jirik_Tuňák1983
19:44:52
23.02.2018
23.02.2018

dragon_cb_cz
-> havlik: To bych neřekl - mě ta "The Fighter" zaujala právě tím, jak je jiná a Maria tam ukazuje úplně jinou charakter hlasu, než jsem byl zvyklý - a jde jí to sakra dobře. Ale i ty starší jsou super, sleduju je už delší dobu.
18:39:27
23.02.2018
23.02.2018

havlik
17:35:11
23.02.2018
23.02.2018

dragon_cb_cz
00:39:07
17.02.2018
17.02.2018

MerHanz
20:53:08
01.02.2018
01.02.2018

suri
-> MOLSO: lumen je v poho
20:46:35
01.02.2018
01.02.2018

MOLSO
-> suri: aj keď mi to vadí toto je ešte v pohode .... skus si preladiť na europu 2 .... to je úplny hajzel slovenských rádii. Radšej budem počúvať Lumen


20:11:23
01.02.2018
01.02.2018

suri
-> Tomaso435: denno denne trpím rádio expres na dielni , čo môže počúvať len banda vypatlaných hláv poznačených alkohol a tvrdými drogami
neviem kto čistý dokáže počúvať túto zarastenú mangalicu viz príklad
alebo iné podobné sračky, všetko je to plus mínus rovnaké a rovnako na nervy idúce
alebo tieto zvuky ktoré nevie urobiť ani mačka keď ju prejde vetrieska
neviem kto čistý dokáže počúvať túto zarastenú mangalicu viz príklad
alebo iné podobné sračky, všetko je to plus mínus rovnaké a rovnako na nervy idúce
alebo tieto zvuky ktoré nevie urobiť ani mačka keď ju prejde vetrieska
20:06:34
01.02.2018
01.02.2018

Tomaso435
-> suri: no právě :-D "a preto že dnes sú v rádiu všetko stokrát horšie sračky " tohle je věta roku ;)
19:56:22
01.02.2018
01.02.2018

suri
-> Tomaso435: tieto veci boli sračky v dobe ich vzniku a stále sú , ale z nostalgie a preto že dnes sú v rádiu všetko stokrát horšie sračky sa to dá prežiť :D
19:53:35
01.02.2018
01.02.2018

Tomaso435
https://www.youtube.com/w
atch?v=jLVtG8q9yfI řežba po 24 letech :-)))
16:45:53
31.01.2018
31.01.2018

MerHanz
-> King: Jj, v par momentech to dost prověří membrany a kontrolu zasiku nad nima. Tam si yamaha a DM6 dali tvrdy sousto, když jsem to zkoušel v obyváku. Ale na sluchatkach i kdyz mam maly tak je to fajne. Za me urcite vic takových počinů.
22:58:25
30.01.2018
30.01.2018

King
-> MerHanz: Čéče, docela dobry! :-) Konecne jsem po prestehovani vystrachal AKGecka a taky s kocham. A pak ze prej 701cky maj malo basu :-)
22:19:54
30.01.2018
30.01.2018

Jirik_Tuňák1983
21:45:29
29.01.2018
29.01.2018

Jirik_Tuňák1983
-> Tomaso435 29.01.18 17:26:40: Super! Hned s tím budu zejtra srát kolegy v kanclu. 

17:45:29
29.01.2018
29.01.2018

castrol
-> Tomaso435: pre pana co to je za trancky

17:33:46
29.01.2018
29.01.2018

MVM
-> Tomaso435 29.01.18 17:26:40:
Umírám po 12.vteřinách,ono to má šest minut. Myslim že jako melodie buzení v mobilu by to probudilo i Lenina v mauzoleu..
Umírám po 12.vteřinách,ono to má šest minut. Myslim že jako melodie buzení v mobilu by to probudilo i Lenina v mauzoleu..
17:00:50
29.01.2018
29.01.2018

castrol
-> RoboSK: tak urcite 

16:36:17
29.01.2018
29.01.2018

Danster
15:39:34
29.01.2018
29.01.2018

RoboSK
-> castrol: dobra bomba 

18:40:36
28.01.2018
28.01.2018

castrol
00:40:43
27.01.2018
27.01.2018

MerHanz
Zrovinka si užívám "Macy Gray - Stripped" Album nahrávaný na dva mikrofony v umělý hlavě. Na sluchátkách je to super !!!! Tak trochu jíný, než ta klasicky vypiplaná čistota bez jemných zvuků kolem s umělým sterem.
21:52:03
26.01.2018
26.01.2018

Jirik_Tuňák1983
-> U-Geen 26.01.18 16:58:52: Taky nevim. 

21:01:17
26.01.2018
26.01.2018

Tuner#2 - zrušená registrace
-> MVM 26.01.18 14:54:26: Album je z roku 2001 a CC8S se dělalo od roku 2002, takže klidně se klip mohl v tom roce natočit 

16:58:52
26.01.2018
26.01.2018

U-Geen
-> Tomaso435 26.01.18 15:46:25: no nevim :)
16:57:10
26.01.2018
26.01.2018

MVM
-> Maťulo: -> Tomaso435: Tak to si pánové vzpomenete i na jméno Linda Mertens . 

15:58:27
26.01.2018
26.01.2018

Jarda - zrušená registrace
-> Tomaso435 26.01.18 15:50:45: ja mel 16ku a ta na tom tak spatne nebyla... kamarad dvojku nebo 4x a to bylo horsi :)))
15:50:45
26.01.2018
26.01.2018

Tomaso435
-> Bukaj 13.01.18 11:51:05: ty vole :-D :-D :-D to vozil snad každej kdo měl doma komp a vykuchyl z něj cd romku :D ale nemělo to antiskyp a tak to hrálo co hrbol nějakou jinou písničku


15:50:06
26.01.2018
26.01.2018

Jarda - zrušená registrace
-> Bukaj 13.01.18 11:50:34: -> Bukaj 13.01.18 11:51:05: tak todle jsem mel ve favoritu :)
15:46:25
26.01.2018
26.01.2018

Tomaso435
-> MVM 12.01.18 18:47:31: kurva to ještě se dělala muzika která se mozku líbila. byla rytmická, chytlavá... oproti těm mrdkám co ovlivnujou dnešní dopívající populaci...
15:06:29
26.01.2018
26.01.2018

MVM
-> Maťulo: Záleží jak vysoko máš laťku .. a včera není dnes

14:59:29
26.01.2018
26.01.2018

Maťulo
-> MVM: musel som si vyguglit jak vyzera teraz! myslim ze moj vkus sa radikalne zmenil 

14:54:26
26.01.2018
26.01.2018

MVM
-> Tuner#2 - zrušená registrace 24.01.18 23:58:32: No to auto je tam podle mě protože jde o novější verzi videoclipu. -> Maťulo: Asi jsem rad že Dee nezlobila jen mě
Myslim že nejen z tělocviku mivala jedničku
https://www.youtube.com/w
atch?v=lVQDA0Ufqig
Myslim že nejen z tělocviku mivala jedničku
https://www.youtube.com/w
atch?v=lVQDA0Ufqig00:04:31
25.01.2018
25.01.2018

Maťulo
-> Tuner#2: co Koenigsegg... kvoli tym ceckom som bol ochotny preckat pol dna pred musicboxom...

23:58:32
24.01.2018
24.01.2018

Tuner#2 - zrušená registrace
-> MVM 12.01.18 18:47:31: Taky jsem dnes zavzpomínal a koukám, že tam už tehdy měli první Koenigsegg 

23:02:43
21.01.2018
21.01.2018

Jirik_Tuňák1983
01:05:31
16.01.2018
16.01.2018

David29
11:51:05
13.01.2018
13.01.2018

Bukaj
...








![In This Moment - "The Fighter" [Official Video]](https://i.ytimg.com/vi/D3sg1sDhX0U/mqdefault.jpg)


![Lauv - I Like Me Better [Official Audio]](https://i.ytimg.com/vi/a7fzkqLozwA/mqdefault.jpg)









![THE EQUALS - Baby Come Back [ 1968 Video In NEW STEREO ].mp4](https://i.ytimg.com/vi/5q3ALvb16EE/mqdefault.jpg)
