...a už to doma jelo - z LP na MC...
CDčka se u mne moc nechytla - zůstal jsem u LP, v autech MC a ve 130LPG mám rádio s CD přehrávačem, které umí číst MP3, ale jen z CD...
...a dobově po roce 2000 jsem měl ve škodovkách (a v jedné ještě mám) tuto úpravu:








Hezký časy to bývaly tenkrát







![Horkýže Slíže - Starý Čočil [oficiálne lyrics video]](https://i.ytimg.com/vi/8uXqfD_14UA/mqdefault.jpg)





























![Flying Hórses — Tölt [Full Album]](https://i.ytimg.com/vi/yIRmrpmrV24/mqdefault.jpg)


. Převážně starší věci, novým věcem jsem už pak postupem času na chuť nepřišel.
![Waiting For The End [Official Music Video] - Linkin Park](https://i.ytimg.com/vi/5qF_qbaWt3Q/mqdefault.jpg)





![In The End [Official HD Music Video] - Linkin Park](https://i.ytimg.com/vi/eVTXPUF4Oz4/mqdefault.jpg)
