-> MerHanz: origo je origo haah jaka letna vypekacka
00:33:41 08.08.2013
MerHanz
A teď kousek letní pohody
DJ Bobo - THERE IS A PARTY (Official Music Video)
00:29:22 08.08.2013
MerHanz
A tady lehčí srovnání, teda spíš tvrdej boj. Cover verze moc nemusím, ale tady si nemůžu pomoct. Ten cover mám šmrnc a šťávu. Ano je třeba pominout, že v originále to zpívá ženská a cover parta hošánků .
-> MerHanz: tak nemozem stale pocuvat nejaku modrenu hudbu nekedy treba ubrat inak super vyber "billy idol" pred casom som presne toto zhanal zajtra vosoliim
00:22:58 08.08.2013
MerHanz
-> Citr0nik: dá se říci, že srdeční záležitost
00:22:18 08.08.2013
MerHanz
Musím teda potichu, celej barák chrní. I když tohle by chtělo vosolit
Billy Idol - Rebel Yell (Official Music Video)
00:21:01 08.08.2013
Citr0nik
nieco na vecernu hodinku a k jedlu ..
Bon Jovi - Always (Official Music Video)
00:18:18 08.08.2013
MerHanz
-> dragon_cb_cz 29.07.13 21:25:37: Hans Zimmer nikdy nezklame. Mám jeho soundtracky i v autě a to se teprve lidi otáčej, co to ten magor poslouchá
00:16:32 08.08.2013
MerHanz
-> suri 03.08.13 20:23:51: Tak tohle je nesmrtelná vánoční klasika od nezapomenutelnýho uskupení. Troufám si říct, že i naše děti to budou poslouchat každej rok v rádiích o vánočním čase. Vždycky ji v rádiu moc rád slyším, protože to značí příchod vánoční pohody.
kdyz mámety oslavy toho narození dalšího darmožrouta královské rodiny, tak si tu pouštím klasiku UK punku - Conflict -
Conflict-the serenade is dead (with lyrics)
23:22:08 22.07.2013
Kaprof-Pisařík
-> U-Geen: Jo drží..:) ..mam rád i polozapomenutou Prouzu...:o)
Prouza-Celem vzad
Ale celkove si ujiždim na hodne vecech a stylech...:)
23:17:18 22.07.2013
U-Geen
-> Kaprof-Pisařík: koukam, ze te ta Mnaga nejak drzi... ja ji kdysi (na gymplu) desne zral (doma nutne vsechny CD), ale pak se to utlo... a z tech ceskejch "depkohudeb" mi zustali Priessnitz.
čokovoko...... to prostě žeru. Jasně, někteří z vás to asi úplně nepoberou (já taky čučel jak mrkev z půřevodovky když jsem je viděl poprvý naživo) ale má to svoje kouzlo....