co ted prave posloucha Jirik za music

prohledat
13951 příspěvků (zobrazeno 3051 až 3100) od 21.11.2005 do 28.06.2026, založil/a honnza
řadit dle data
17:13:00
19.07.2013
Voplik
Billy Joel - The Downeaster 'Alexa' (Official Video)
15
15:37:02
19.07.2013
Kaprof-Pisařík
-> Bukaj: Já samozřejmě originál znám...Nicmeně mi tahle verze a depresák Fiala proste sedi a Mnagu mám rád ....:)
upraveno 1x, naposled 19.07.2013 15:40:12
23:25:38
18.07.2013
Bukaj
-> Kaprof-Pisařík:
Pokud neznáš, tak doporučuji originál verzi písně Chtít chytit vítr od Vladimíra Merty...4
Mňága je fajn, ale zrovna tento cover se mi líbí o dost míň, než původní song. Ne všemu svědčí mňágovské 4 akordy a jednoduchý text (zde z původních 6 slok zbyly 3) 6
18:41:34
18.07.2013
Deacon
Hybrid Minds - Halcyon (Ft. Grimm)
Nejlepší písnička, co jsem za poslední dobu slyšel! 4

Hybrid Minds - Halcyon (Ft. Grimm) (Official Video)
18:22:22
18.07.2013
Hurdis
SPS
S P S Tak to jsme my
18:13:09
18.07.2013
Kaprof-Pisařík
VZ-zloděj
Nadia Ali - Rapture (Avicii Remix) [Official Music Video]


Mnaga- Klidná písen
Mňága a žďorp - Klidná píseň


Mnaga - chtít chytit vítr
Mňága a žďorp - Chtít chytit vítr


Mejla Hlavsa- kouzla a čáry
Milan "Mejla" Hlavsa - Kouzla a čáry
14:07:04
17.07.2013
Flasch1994
Lordi - Hard Rock Hallelujah

Hard Rock Hallelujah
20:31:23
16.07.2013
Pavel P..
popojedem...

jedna pohodovka.. Václav Neckář.
Plynně řečí ptáků hovořím - Václav Neckář
13:35:51
16.07.2013
Pavel P..
nějak to tu umřelo.. 14 14

CCR - Lookin' Out My Back Door
Creedence Clearwater Revival - Lookin' Out My Back Door (Official Video)
23:08:30
09.07.2013
Fén
23:04:16
09.07.2013
Kaprof-Pisařík
Psí vojáci - Na Chmelnici 1991


Psí vojáci -Koncert na Chmelnici
18:24:57
08.07.2013
Tomas S
-> afro100: 157
EQUILIBRIUM - Der Ewige Sieg (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
18:09:52
08.07.2013
RadovanSkodovkar
Mötley Crüe - Girls,Girls,Girls

Mötley Crüe - Girls,Girls,Girls 14
15:20:51
08.07.2013
Radza
Já teď poslouchám toto:
Duke Dumont feat. A*M*E - Need U (100%) (Official Video)


a mojim dětem se hrozně líbí tohle:
Naughty Boy - La la la ft. Sam Smith (Official Video)
15:19:21
08.07.2013
Radza
-> Flasch1994: Tohle je dobrá muzika let 90tých6
13:52:17
08.07.2013
afro100
Ensiferum - In My Sword I Trust
14
13:38:41
08.07.2013
Flasch1994
The Cranberries - Promises (Official Music Video)

Cranberries - Promises
22:35:05
06.07.2013
dragon_cb_cz
Tohle:
Wintersun - Darkness and Frost
a nemůžu to dostat z hlavy.
12:06:54
06.07.2013
J3STER
Po Blansku tohle:
Bee Gees - Stayin' Alive (Official Video)
20:19:13
03.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Tak se vozer :-)
20:19:02
03.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Hurdis: To by se sefovi asi nelibilo, obzvlast kdyz musim hodne jezdit autem :-D
20:01:37
03.07.2013
VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ja mam pokazdy chut se vozrat kdyz vidim nektery lidi co umej na nastroje -
Spawn of Possession - Dead and Grotesque on bass guitar
20:01:00
03.07.2013
Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jestli to nestíháš kvůli absenci volného času, je jediným řešením skloubit chlastání s prací. 1
19:53:43
03.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Nezapominej, ze nechlastam :-D
19:50:35
03.07.2013
VeTeV
-> Jindas: uprimne, kdyz uz metal (jakoze ho uz moc neposloucham), tak miluju bud Svedsky rachotivy styl ala stary Dismember, Entombed, Hypocrisy, Gorefest... nicmene dneska kdyz uz metal, tak vylozene ten technicky dokonalej jako Spwan of possession, Immolation, Obscura, Necrophagist, Nile, Gorguts, Suffocation.... je toho fakt kybl, ale nejlepsi byly, jsou a vzdy budou Motorhead :-)
treba todle me fakt bavi :
https://www.youtube.com/w atch?v=LlMsWdZtsB8 - naprosto genialni muzika a zahrana s grandiozni genialitou...
nebo -
OBSCURA - "The Anticosmic Overload" (Official Music Video)
- tydle kapely vedi co hrajou

-> Matthes, záškodník z TechWebu: dechovka je super - jsem parkrat bylna Kmochove Koline, coz je festival dechovky a kdzy mas v sobe 10 piv, tak ej to prdel
upraveno 2x, naposled 03.07.2013 19:58:51
19:49:31
03.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Voe... Jako rikam, ja muzu poslouchat skoro vse krom dechovky, country a evy a vaska.
19:45:31
03.07.2013
Jindas
-> VeTeV: Třeba takový nevinný Arch Enemy 3
19:44:01
03.07.2013
VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: a az ti to prijde moc teply, tak muzu doporucit celou radu kapel, ktera nakope prdel :-)
17:18:01
03.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
-> dragon_cb_cz: Tak ja ted u compu moc neprosedim, abych poslouchal neco :) Po vecerech dobry. Zatim diky za tohle.
17:09:06
03.07.2013
dragon_cb_cz
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Kdyby se ti to oposlouchalo tak poskytnu klidně další... včetně X GB mp3 :)
16:57:33
03.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
-> dragon_cb_cz: Diky, pekny :-)
13:32:27
03.07.2013
dragon_cb_cz
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Nightwish (hlavně starý desky), Within Temptation, Epica, Elysion, Bare Infinity, Katra, Xandria... to máš do začátku 4
06:44:43
03.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
Jen ze znamej neco takovyho posloucha a neni to spatny, tak sem chtel pohledat na joutube a sak sem moc nenasel. Zkusim tohle :)
01:01:12
03.07.2013
Fén
Matthes, záškodník z TechWebu 02.07.13 23:55:02 napsal:
Borci jak se rika takovymu mekcimu metalu s zenskym zpevem?

Přesně namířený kop?
00:50:23
03.07.2013
Kaprof-Pisařík
Stromboli-Košilela ... Jinak posledni dobou hlavně Pražský Výběr..
STROMBOLI - Košilela
upraveno 2x, naposled 03.07.2013 00:59:19
00:39:11
03.07.2013
dragon_cb_cz
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Všelijak... od opera metalu, přes gothic metal po symphonic metal - těch určujících znaků je docela dost a zaručená klasifikace stejně neexistuje, kolik metalistů tolik názorů 4
23:55:02
02.07.2013
Matthes, záškodník z TechWebu
Borci jak se rika takovymu mekcimu metalu s zenskym zpevem?
23:45:15
02.07.2013
Bobesh
A1 Bassline - Daft
A1 Bassline - Daft
21:27:49
02.07.2013
castrol
schvalne nedam nazov 1
Mafia Corner - Zuzulienka
20:05:37
02.07.2013
Hurdis
-> Bobesh: Nene, na té druhé ulici, sice taky pod hvězdárnou, ale ne ze strany vilové čtvrti, ale tam co máme oba ty nízké paneláky :-)
20:53:54
01.07.2013
MerHanz
-> Bobesh: Jj jak řikáš. Od tý doby co mám satelit vím o zabržděnosti hudební scény u nás svý. Až mě tu s tím E2 kolikrát srala. Porát mlely něco o novinkách a já už to měl odrhlý z MTV, nebo VH1 3
22:59:17
30.06.2013
Bobesh
-> Hurdis: Nekecej,on tam má barák?
01:01:48
30.06.2013
Hurdis
-> Bobesh: Jsme na jedný ulici.
23:52:23
29.06.2013
Bobesh
Star LC20 29.06.13 23:48:25 napsal:
→ Bobesh: Pravdu díš. Vidím, že to máš zmáklý
1 Já nejsem jejich hardcore fan, pro mě osobně jsou teda Progress
spjati především s Pavlem Váně, co bylo po něm mě už nějak
neinteresuje. Musím si pustit Píseň o jablku…
Jo,ta je moc pěkná,ať nikdo neříká,že rock nemá duši...47
23:49:04
29.06.2013
Bobesh
-> Hurdis: Nojo,on bydlí někde na Malým rynku,ne? Jednou jsem byl na zácviku na lince HK-Praha a on posílal po kolegovi komusi cosi do Prahy za milou úplatu v podobě své MC. A když jedu trasu HK-Třebechovice zadem přes Běleč,poslouchaje přitom rádio "COUNTRY",tak pravidelně po průjezdu kol Osady vycházejícího slunce,mi nejdýl těsně před cílem začne Dobeš hrát z bedýnek 4 (pro neznalé posluchače:P. Dobeš,spolu s dalším folkařem Wabi Daňkem má v oné osadě svoji letní haciendu).
23:48:25
29.06.2013
Star LC20
-> Bobesh: Pravdu díš. Vidím, že to máš zmáklý 1 Já nejsem jejich hardcore fan, pro mě osobně jsou teda Progress spjati především s Pavlem Váně, co bylo po něm mě už nějak neinteresuje. Musím si pustit Píseň o jablku....
23:42:08
29.06.2013
Bobesh
-> Star LC20: Pravdu díš. Já na Progres 2 přišel po letech náhodou,když jsem párkrát slyšel na rádiu Beat skladbu "Muž,který se podobá odvrácené straně měsíce" (
ProGres2 - Muž který se podobá odvrácené straně měsíce
) a vzpoměl jsem si,že se u nás jakési LP od nich povalovalo. Třeba album "Mozek" z r.1984 na motiv povídky od autora sovětské sci-fi A.P. Dněprova "Maxwellova rovnice",bylo taky dost hodnotný dílo.
23:32:03
29.06.2013
Hurdis
-> Bobesh: Na Dobeše jsem tenhle měsíc taky narazil. Ve dveřích na poště, mezi futrama.
23:19:00
29.06.2013
Maťulo
Axel Rudi Pell - Magic

Axel Rudi Pell - Magic
23:17:00
29.06.2013
Star LC20
Bobesh 29.06.13 23:10:43 napsal:
→ Hurdis: .........Takovej Progres 2,komu to dneska co
řekne a i dnes po třiceti letech je to poslouchatelný. Přitom jim
v dobách největší slávy přezdívali „Čeští Pink Floyd“.


Souhlas, konkrétně Progress 2 a Dialog s vesmírem považuju za jednu z nej věcí, co se u nás kdy urodilo 52 hodně dobrá muzika
Extreme Tyres