co ted prave posloucha Jirik za music

prohledat
13954 příspěvků (zobrazeno 3101 až 3150) od 21.11.2005 do 28.06.2026, založil/a honnza
řadit dle data
23:32:03
29.06.2013
Hurdis
-> Bobesh: Na Dobeše jsem tenhle měsíc taky narazil. Ve dveřích na poště, mezi futrama.
23:19:00
29.06.2013
Maťulo
Axel Rudi Pell - Magic

Axel Rudi Pell - Magic
23:17:00
29.06.2013
Star LC20
Bobesh 29.06.13 23:10:43 napsal:
→ Hurdis: .........Takovej Progres 2,komu to dneska co
řekne a i dnes po třiceti letech je to poslouchatelný. Přitom jim
v dobách největší slávy přezdívali „Čeští Pink Floyd“.


Souhlas, konkrétně Progress 2 a Dialog s vesmírem považuju za jednu z nej věcí, co se u nás kdy urodilo 52 hodně dobrá muzika
23:10:43
29.06.2013
Bobesh
-> Hurdis: Neboj,já mám širokej záběr. Arakain pamatuju,Bratři Ebenové,přes Karla Kryla,Dobeše,Daňka,tátovy Greenhorns a Fešáci,Katapult,domácí Lokálku,Pražský výběr,Plexis,Tři sestry,Visací zámek až Záviš1 Takovej Progres 2,komu to dneska co řekne a i dnes po třiceti letech je to poslouchatelný. Přitom jim v dobách největší slávy přezdívali "Čeští Pink Floyd".
22:10:06
29.06.2013
Hurdis
-> Bobesh: Ale zase nesmíš zapomínat na kvalitu domácí tvorby :-)))
21:54:42
29.06.2013
Bobesh
-> MerHanz: Děkuji pánovi. No jako Evropa 2 nehraju,spíš po paměti,co mě kdy chytlo a na co jsem náhodně narazil třeba na Rádiu 1 nebo při poslechu v zahraničí. Pořád platí,že to,co jede v Evropských zemích,se v našem éteru objevuje jako novinka se zpožděním 2-3 měsíce. To i bratři Slováci jsou na tom líp,jejich stanice i moderátoři byli vždy o chloupek napřed. Kupříkladu francoužští Daft Punk mají pilotní singl Get Lucky venku třetí měsíc,jede se všude okolo (v žebříčcích povětšinou "na bedně") a tady jsem ho ještě snad nezaslechl.
16:59:27
29.06.2013
Kocvin
-> Hurdis: -> alpin: Pink Floyd, to já můžu14 4
16:31:14
29.06.2013
Hurdis
SPS - během dvaceti let
S.P.S. - Černá ruka (Lepší zvuk)

SPS - Právo (Official Music Video 2013)

The Fialky
The Fialky-přátelé

Punk Floid
Punk Floid - Včerejší noc
03:52:29
29.06.2013
alpin
02:19:55
29.06.2013
MerHanz
-> Bobesh: tvoje přízpěvky mě prostě stálě baví, parádní váběr 4
00:47:45
29.06.2013
Bobesh
M83 'Midnight City'
M83 'Midnight City' Official video
23:18:38
27.06.2013
Maťulo
Axel Rudi Pell - Flyin' High 14 14 14

Axel Rudi Pell Flyin' High


Moc dobre! Rozhybe aj invalida...
23:15:03
27.06.2013
Kocvin
Manowar-The crown and the ring
http://www.youtube.com/wa tch?v=YH42wL9dbxQ

Pink Floyd - Echoes / Live at Pompeii
Pink Floyd - Echoes / Live at Pompeii ( full )
21:37:58
27.06.2013
Bobesh
R.E.M. - Crush With Eyeliner
R.E.M. - Crush With Eyeliner (Official Music Video)

R.E.M. - I Took Your Name
www.youtube.com/watch?v=5 U8qS4xnrp8
upraveno 3x, naposled 27.06.2013 21:40:10
20:33:21
27.06.2013
palinator
Horkyze Slize - Bernardyn
http://www.youtube.com/wa tch?v=S0xN35kKTr4&NR=1 &feature=endscreen

Já myslim že asi chcípnu tady po těch pár pivech..3 3 3 3
20:55:48
26.06.2013
Pavel P..
Alkehol - Růže z Texasu
Alkehol ruže z Texasu ( by Marosh )
23:52:50
24.06.2013
Bobesh
RAF - Self Control
RAF - Self Control [Official MV]
21:40:52
24.06.2013
Jindas
PREMIER ROCK - HOSPODSKÁ - Videoklip HD
5
21:31:37
24.06.2013
Flasch1994
HIM - Wings of A Butterfly (Video)

Jedna dobrá do auta. HIM - Wings of A Butterfly
19:40:35
24.06.2013
Tomas S
DORO - Raise Your Fist In The Air 14
DORO - Raise Your Fist In The Air (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
03:13:02
24.06.2013
Bobesh
Daft Punk - Get Lucky
Daft Punk - Get Lucky (Full Video)
23:08:26
20.06.2013
castrol
od rana mi to brni v hlave Katy B - What Love is Made of
Katy B - What Love Is Made Of (Official Music Video)
17:41:45
20.06.2013
Karlos (WIO46)
Psí Vojáci Osobně - P.V.O. - Sbohem a řetěz
když už Filip Topol umřel, tak jedu dnes tohle...
upraveno 1x, naposled 20.06.2013 17:42:13
18:26:53
19.06.2013
VeTeV
Mej se tam nahore krasne Filipe - hej hej, si mladej....
http://www.youtube.com/wa tch?v=VKLDDvDUQHY
upraveno 2x, naposled 19.06.2013 18:32:28
12:52:25
19.06.2013
J3STER
-> Pavel P..: Pusť si Kartáčníka.3 3 3
upraveno 1x, naposled 19.06.2013 12:53:49
12:49:21
19.06.2013
Pavel P..
-> rené: nojono... divný co?3
12:38:06
19.06.2013
rené
-> Pavel P..: Cože, ty a Umbrtka!? 3

Umbrtka - Slunce
Jedna k aktuálnímu počasí. Umbrtka - Slunce
22:11:44
17.06.2013
Tomaso435
Orchestral Manoeuvres In The Dark - Electricity
jednu retro melodii kterou sem dlouho hledal :D
21:50:12
14.06.2013
castrol
20:06:27
10.06.2013
VeTeV
když su býval mladý, tak mě to bavilo neskutečně, ale to tam ještě pěl Chris, nu a po letech sem si vzpomněl a opět to jedu dva dny nonstop - corpsegrinder taky není špatnej :-)
Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face Live @ Wacken 2007 HD
20:00:04
10.06.2013
Pavel P..
Umbrtka - Kovostrojní symfonie
UMBRTKA - Kovostrojni Symfonie


Umbrtka - Mototaur 1
Umbrtka - Mototaur
16:18:29
10.06.2013
Kocvin
Škoda že nejde najít v lepší kvalitě 8 Jinak luxusní píseň..
Arakain - Motýl Noci 1986
Arakain - Motýl Noci ( 1986 demo )
21:04:24
08.06.2013
David29
-> myschaak AZNP K.Hora: Pecka 4
20:18:16
08.06.2013
myschaak AZNP K.Hora
Wohnout - Svaz českých bohémů (OFFICIAL VIDEOCLIP)

Wohnout - Svaz českých bohémů
15:01:31
07.06.2013
RadovanSkodovkar
Olympic Jasná zpráva

Jasná správa 1
22:07:31
04.06.2013
castrol
Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo
Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (Official Video)
19:13:34
04.06.2013
Pavel P..
Wohnout - Don Číčo


Wohnouti..

je tam i fáčko3
18:02:29
03.06.2013
Klubko_
-> Maťulo: tak to abych si novy Morcata stanul 1 aaa 22.6. jdu na koncert 1
Jinak jsem ten oprasil System of a down (dychly na me vzpominky ze stredni skoly, kdy jsem je poslouchal 3) a koketuju s myslenkou, ze zakoupim lupen na koncert do prahy 1 ale asi bych mel hodne rychle, nez zvednou vlezny, aby opravili areal po povodnich (jestli je zatopenej) 132
04:54:41
02.06.2013
Flasch1994
FC Viktoria Plzeň-hymna

3 40
22:08:37
01.06.2013
Tomaso435
Scotch - Disco Band (1984)
scootch :)
09:46:40
31.05.2013
darabos
Daniel Landa - Jen ať to sype
179
20:28:35
30.05.2013
Tomaso435
Beer Beer Beer
3 k taboraku ideální 3
22:18:13
28.05.2013
RadovanSkodovkar
Yodelling - Franzl Lang
toto je kruté 3
20:23:39
27.05.2013
castrol
-> Tomaso435: co ze si to vytiahol jouda 1
16:21:22
27.05.2013
Tomaso435
O-Zone - Dragostea Din Tei (Ultra Music)
. . . 28 319 778 shlídnutí 9 3 jó to byly časy40
22:21:39
26.05.2013
suri
Petr Novák Klaunova zpověď
Klaunova zpoved.... :(
10:11:48
26.05.2013
Maťulo
Škwor - Vizitka

Škwor-vizitka
19:38:21
25.05.2013
Skili
kvalitní hudba je kvalitní
Galaxies Apart - Reason 7 Melodic Metal
19:23:08
25.05.2013
Antony - zrušená registrace
Armin van Buuren - orbion

Armin van Buuren - Orbion (Official Music Video)


docela se v tom teď vyžívám. .
upraveno 1x, naposled 25.05.2013 19:23:21
Extreme Tyres